زرد موزیک

راحت ترین راه دانلود

+ فروتن و ادامه از یاد رفته

چهره‌های نزدیک
فروتن و ادامه از یاد رفته
محمدرضا فروتن بزودی با فیلم «محاکمه در خیابان» به کارگردانی مسعود کیمیایی به سینماها می‌آید. محاکمه در خیابان چهارمین همکاری فروتن و کیمیایی است. پیش از این فروتن در فیلم‌های «سربازهای جمعه»، «اعتراض» و «فریاد» برای کیمیایی مقابل دوربین رفت. این بازیگر فیلم «40 سالگی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان را نیز در مرحله صداگذاری دارد. او در این فیلم مقابل لیلا حاتمی بازی کرده است. فروتن از ابتدای سال تاکنون در سریال «از یاد رفته» به کارگردانی فریدون حسن‌پور بازی می‌کند. بنا به شنیده‌ها تصویربرداری این سریال تا پایان سال طول خواهد کشید. این بازیگر فیلم‌های «عیار 14»، «شبانه روز» و «میزاک» را نیز آماده نمایش دارد.

 


بازیگری که مزاحم نمی‌شود

افشین هاشمی در فیلم «لطفا مزاحم نشوید» بازی می‌کند. این فیلم را محسن عبدالوهاب کارگردانی می‌کند و علاوه بر هاشمی بازیگران دیگری مانند باران کوثری، حامد بهداد و خسرو احمدی نیز در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. هاشمی که از بازیگران پرکار تئاتر است چندین سال است که همزمان با ادامه تئاتر، در سینما و تلویزیون هم فعالیت دارد. در سینما تاکنون در فیلم‌های «خیلی دور خیلی نزدیک»، «پا برهنه در بهشت»، «کودک و فرشته»، «به نام پدر» و... بازی کرده است که نوع بازی او در فیلم «پا برهنه در بهشت» فراموش‌نشدنی است. هاشمی فعالیت در تلویزیون را با بازی در سریال «داستان یک شهر» به کارگردانی اصغر فرهادی آغاز کرد و بعد از آن در مجموعه‌های نیمکت، در گوش سالمم زمزمه کن و مسافرخانه سعادت بازی کرد. همه این مجموعه‌ها را محمد رحمانیان کارگردانی کرده است. هاشمی که معمولا در نقش‌های مثبت بازی می‌کند برای اولین بار در فیلم «به نام پدر» در یک نقش منفی بازی کرد. او برای بازی در فیلم «پا برهنه در بهشت» سیمرغ بهترین بازیگر نقش دوم مرد را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

فرخ‌نژاد و تمرین دموکراسی

حمید فرخ‌نژاد به جمع بازیگران فیلم «دموکراسی در روز روشن» پیوست. این فیلم را علی عطشانی کارگردانی می‌کند و بازیگران دیگری مانند نیکی کریمی، نیما شاهرخ‌شاهی، مهران رجبی و محمدرضا گلزار بازی می‌کنند. قبل از این فرخ‌نژاد و کریمی در فیلم «همبازی» در کنار هم نقش یک زن و شوهر را بازی کرده‌اند. این فیلم هنوز اکران نشده است همچنان که فیلم‌های «پوسته» و «آتشکار» با بازی فرخ‌نژاد هنوز به نمایش عمومی درنیامده است. فرخ نژاد 2 سال پیش در فیلم «پوست موز» برای عطشانی بازی کرد، اما این فیلم چون نتوانست اکران عمومی بگیرد به شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

نویسنده : جلیل ; ساعت ٧:٤٩ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٥
تگ ها: