زرد موزیک

راحت ترین راه دانلود

+ خبرهای از البم 8تاریخ انتشار آلبوم هشت که قرار بود به مناسبت میلاد امام رضا (ع) در تاریخ ۸/۸/۸۸ وارد بازار شود به تعویق افتاد . کمپانی ایران گام دلیل به تعویق افتادن این آلبوم را ایجاد تغییرات در میکس و مسترینگ برخی از قطعات آن و مشکل فنی در در چاپخانه با توجه به تیراژ بالای این اثر اعلام کرد و از کلیه مخاطبین موسیقی پاپ بابت این تاخیر عذر خواهی نمود . این آلبوم شامل هشت قطعه می باشد و چیدمان آهنگ های آن بر اساس حرف اول نام خانوادگی خوانندگان آن و به ترتیب زیر می باشد :


۱ـ علی اصحابی - پرسه زنون / ۲ـ بابک جهانبخش - کاسه گندم / ۳ـ محسن چاووشی - کاشکی / ۴ـ حامی - زائر / ۵ـ امین رستمی - دلم گرفته / ۶ـ علی رضا شهاب - دخیل / ۷ـ رضا صادقی - پایبند / ۸ـ رضا یزدانی - کبوتر

نکات آلبوم هشت :

۱ـ قطعه "کاشکی" با صدای محسن چاوشی : این قطعه از سروده های امیر ارجینی ، با آهنگسازی محسن چاووشی و تنظیمی از شهاب اکبری می باشد که همکاری مجدد محسن چاووشی و شهاب اکبری را پس از آلبوم موفق "متاسفم" به فال نیک می گیریم .

۲ـ قطعه "پرسه زنون" با صدای علی اصحابی : این قطعه از سروده های هادی اصحابی ، با آهنگسازی علی اصحابی و تنظیمی از دکتر محمدرضا چراغعلی می باشد . اگر این آلبوم وارد بازار شود ، این قطعه اولین قطعه مجاز علی اصحابی می باشد که به صورت رسمی منتشر شده است .

۳ـ قطعه "دلم گرفته" با صدای امین رستمی : متاسفانه یا خوشبختانه این قطعه قبل از انتشار آلبوم هشت در تاریخ ۸/۸/۸۸ بر روی اینترنت قرار گرفت ، که از طریق لینک زیر می توانید آنرا دریافت کنید :

http://server1.inmupload.com/sOng/Single/Amin_Rostami/Amin.Rostami-Delam.Gerefte.mp3

۴ـ قطعه "زائر" با صدای حامی : این قطعه در فروردین ماه ۱۳۸۷ تحت عنوان "یا رضا" با کیفیت پایین منتشر شده ، که از طریق لینک زیر می توانید آنرا دریافت کنید :

http://server1.inmupload.com/sOng/Single/Hami/Hami-YaReza.mp3

۵ـ پیشتر شایعاتی پیرامون حضور بنیامین بهادری و گروه آریان در آلبوم هشت به گوش می رسید که با توجه به لیست اعلام شده ، حضور آنها در این آلبوم منتفی خواهد بود .

۶ـ این آلبوم به تهیه کنندگی مصطفی منصوریار و شرکت هنر نمای پارسیان تولید شده و امتیاز آن با قیمت بسیار بالایی به کمپانی ایران گام واگذار شده است . چنانچه استقبال عمومی و فروش این آلبوم در سطح بالایی قرار بگیرد ، در آینده نیز شاهد تولید همچین آثاری خواهیم بود . اما متاسفانه برخی از رسانه های خبری در یک حرکت عجیب و ضد فرهنگی قصد دارند مخاطبین موسیقی را به سمت نخریدن آلبوم ها به صورت اورجینال (مخصوصا این اثر) سوق دهند .

نویسنده : جلیل ; ساعت ٢:۱٤ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/٩/٥