زرد موزیک

راحت ترین راه دانلود

+ هیولاها در برابر بیگانگان

فیلم «هیولاها در برابر بیگانگان» محصول سال 2009 آمریکاست که به مدیریت مهرداد رئیسی به فارسی دوبله شده است. این فیلم انیمیشن بتازگی به شبکه نمایش خانگی پیوسته است.

در خلاصه داستان این فیلم چنین آمده است: شهاب‌سنگی در روز عروسی «سوزان مورفی» به او اصابت می‌کند و در اثر برخورد این شهاب‌سنگ، سوزان تبدیل به یک هیولا می‌شود. ارتش برای مقابله با او دست به کار می‌شود و سوزان به محلی سری منتقل می‌گردد. سوزان آنجا با هیولاهای دیگری دکتر سوسک، لینک، باب و غول حشره آشنا می‌شود که آنها نیز مثل سوزان زندانی هستند.

در این بین، موجودات فضایی برای به دست آوردن ماده‌ای با‌ارزش به نام «کوآنتونیوم» به زمین حمله می‌کنند و از آنجا که این ماده با‌‌ارزش در بدن سوزان وجود دارد، سعی می‌کنند هر طور شده او را به چنگ بیاورند. ژنرال «دابلیو آر ‌ مانگر» رئیس‌جمهور را متقاعد می‌کند که برای مقابله با موجودات فضایی از هیولاها استفاده کنند.

شریک

دیوید دهاوان فیلم «شریک» را در سال 2007 کارگردانی کرده است. این فیلم که محصول کشور هندوستان است با زمان 84 دقیقه به شبکه نمایش خانگی راه پیدا کرده است.

بهاسکر عاشق رئیس خود پریا جی سینگ دختر راج جی سینگ صاحب میلیاردها ثروت شده است ولی نمی‌داند چگونه عشقش را به وی ابراز کند، به همین دلیل سراغ استاد زندگی پریم کسی که راه رسیدن به زندگی مشترک را به عشاق نشان می‌دهد می‌رود.

پریم وقتی می‌فهمد بهاسکر عاشق چه کسی شده است تلاش می‌کند وی را از فکر رسیدن به او منصرف کند، اما بهاسکر دست‌بردار نیست و به دنبال پریم تا تایلند نیز می‌رود و نظر مساعد وی را جلب می‌کند.

پریم پس از بازگشت از تایلند به ملاقات زنی که قبلا وی را از دست چند مافیایی نجات داده به نام ننا می‌رود و از وی تقاضای ازدواج می‌کند غافل از این که وی قبلا ازدواج کرده و یک پسر دارد. حال پریم نه‌تنها باید مشکل بهاسکر را حل کند بلکه باید رضایت پسر ننا را برای ازدواج با وی نیز جلب کند.

کورالین

فیلم «کورالین» را در سال 2009میلادی «هنری سیکل» برای سینمای آمریکا کارگردانی کرده است. این فیلم به مدیریت مینا مؤمنی به فارسی دوبله شده است.

این فیلم ماجرای کورالین است که به تازگی با پدر و مادرش مستاجر یک خانه خیلی قدیمی شده‌اند. او یک شب به طور اتفاقی دری را پیدا می‌کند که از طریق آن وارد یک دنیای شگفت‌انگیز می‌شود و در ‌آنجا یک پدر و مادر جدید پیدا می‌کند که آنها را بیشتر از پدر و مادر خودش دوست دارد؛ اما بعد از چند شب متوجه می‌شود که همه اینها فقط یک دام بوده است... .

نویسنده : جلیل ; ساعت ٦:٥٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٥
تگ ها: