زرد موزیک

راحت ترین راه دانلود

+ چهره‌های دور

آنا فاریس
همکار بیل هدر در انیمیشن «کوفته‌قلقلی‌ها» آنا فاریس است که در آن به جای یک گزارشگر سمج تلویزیونی صحبت می‌کند. این بازیگر 29 نوامبر سال 1976 در بالتیمور به دنیا آمد. از همان دوران کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشت و کار بازیگری را از همان ایام به صورت آماتوری شروع کرد. او بازیگر نمایش‌های خانگی و مدرسه‌ای بود. علاقه‌اش به بازیگری باعث شد تا از همان دوران کودکی، دو گروه نمایش‌های تئاتری در مدرسه و محل زندگی‌اش تشکیل دهد. نمایش‌هایی که او و همکارانش اجرا می‌کردند، قصه‌های کتاب‌های کودکانه‌ای بود که در محیط مدرسه و خانه به آنها ارائه می‌شد.

این نمایش‌ها همه آماتوری بودند، ولی باعث شدند تجربه بازیگری آنا فاریس افزایش یابد. از همان دوران کودکی همراه مادرش به تماشای نمایش‌های تئاتری و فیلم‌های سینمایی می‌رفت. به همین دلیل، او خیلی زود تبدیل به یک فیلم‌بین حرفه‌ای شد.

پدر و مادر آنا وقتی اشتیاق فراوان او را برای بازیگری دیدند، او را تشویق به ادامه این کار کردند. او در دوران نوجوانی کارگردان، تهیه‌کننده و نویسنده نمایش‌های خود شد. اولین حضور جدی و حرفه‌ای آنا فاریس روی صحنه در 9 سالگی بود که برای بازی‌اش دستمزد هم دریافت کرد. این یک نمایش حرفه‌ای محلی در بالتیمور بود و باعث شد تا او جدی‌تر این حرفه را پی بگیرد. پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه در رشته ادبیات، تصمیم گرفت راهی لندن شود تا بتواند فضای بهتری برای فعالیت داشته باشد.

در سال 1999 و پس از بازی در یک فیلم، مصمم شد به لس‌آنجلس کوچ کند. در سال 2000 اولین فیلم مهم خود «فیلم ترسناک» را بازی کرد که هجومی به فیلم‌های ترسناک چند سال اخیر هالیوودی بود.

دوست دارد نقش‌های مختلف را تجربه کند و هنوز خودش را یک بازیگر مبتدی می‌داند که باید چیزهای تازه و زیادی یاد بگیرد.

صنعت سینما هم این روزها او را جدی‌تر می‌گیرد و نقش‌های بهتر و مطرح‌تری به او پیشنهاد می‌کند. فاریس این روزها مشغول همکاری با سازندگان قسمت دوم فیلم زنده و انیمیشن «آلوین و سنجاب‌ها»ست. در این فیلم هم او به جای یکی از شخصیت‌های انیمیشنی و کامپیوتری فیلم حرف می‌زند.

نویسنده : جلیل ; ساعت ٧:٠۱ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٥
تگ ها: